Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

V roce 2019 jsme se opět vrátili ke komedii. Mnohým z vás byla hra již podle názvu povědomá. Je totiž zpracována i v knižní podobě. Kvůli své kontroverzní knize o rozdílech mezi myšlením žen a mužů procestovali Allan a Barbara Peaseovi celý svět a shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Výsledek jejich úsilí, vám možná překvapivým, avšak humorným způsobem vysvětlí důvod existence napětí rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokusí se najít způsob, jak se s nimi vypořádat. Režisér Miroslav Hanuš si jejich dílo vzal jako základ své hudební komedie, která vzniká takříkajíc na míru nejen našemu hereckému souboru. A náš režisér Radek Mezuláník po hudební stránce upravil tuto hru zase na míru nám. S touto komedií jsme procestovali takřka celé okolí. Hráli jsme v Újezdě u Brna, Telnici, Šaraticích, Pracích a Křenovicích. A tak jsme rádi, že nejen otnickým divákům, ale i těm z dalších obcí dodnes v hlavě zní ta nepřekonatelná otázka KDE JE TO MÁSLO? Jelikož je tato komedie opravdu ze života, nelekejte se, pokud tato otázka i docela často zní ve vaší domácnosti. Je to naprosto v pořádku.

webdesign: Synetix