Denní hlášení

OZNÁMENÍ:

Dětské oddělení MUDr. Miroslava Lejsková oznamuje, že ve dnech 29. 5. – 4. 6. nebude z důvodu dovolené ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna – pouze v dopoledních hodinách.


Obecní úřad oznamuje, že ve dnech 24. a 25. 5. se v budově radnice uskuteční volby do Evropského parlamentu.  Právo volit má po prokázání totožnosti občan starší 18 let, který je občanem ČR a občan jiného členského státu, který dosáhl věku 18 let a který požádal o zápis do seznamu voličů.

Občané, kteří se ze závažných zejména zdravotních důvodů nemohou dostavit do volební místnosti se mohou nahlásit na obecním úřadě (tel. 544 240 018) a členové volební komise je v den voleb navštíví s přenosnou volební schránkou u nich doma.


Firma Respono upozorňuje občany, že pytle s trávou u popelnic na bioodpad již nebude odvážet. Občané mohou využít sběrný dvůr odpadů nebo vlečku u garáží.


Vedení ZŠ a MŠ Otnice žádá všechny rodiče žáků, kteří navštěvují 1.- 9. třídu, aby v době od 7:00 do 7:45 hod. nezajížděli se svými vozidly před školu. V této době se zde pohybuje velké množství dětí, které jsou provozem ohroženy na zdraví. Zastavit je možné v blízkém okolí. Děkujeme za pochopení.

 

NABÍDKA PRÁCE:

Firma Prima stavebniny s.r.o. hledá skladníka pro pobočku na ulici Vídeňská v Brně. Bližší informace na tel. čísle 602 124 851 nebo 602 124 196 nebo přímo ve stavebninách.

 

POZVÁNKA: 

Přijeďte v sobotu 25. května do Těšan na hlavní akci CharityDay. Nudit se určitě nebudete a podpoříte tím dobrou věc! Uvidíte fotbalové zápasy žákovských kategorií, ale také exhibiční zápas výběru starostů proti Mercedes týmu složeného Petrem Švancarou. Akce je určena pro celou rodinu. Pro děti jsou připraveny skákací hrady, skluzavky, jízdy na koni, ukázky tréninku asistenčního psa i nácvik útoku hasičů. K dispozici budou různé dráhy, kde si lidé bez postižení mohou vyzkoušet jízdu na invalidním vozíku nebo chůzi se slepeckou holí. Zaručeně vás rozesměje divadelní improvizace IMPRO DŽOW a roztančí kapela BN8. Večerní jízdu zakončí slovenská MALALATA! Vstupné je dobrovolné!


TJ Sokol Otnice zve fanoušky kopané v neděli 26.5. na domácí hřiště.

  • Přípravka ml: Otnice x Křenovice hrají v neděli v 10 hod.
  • Ml. žáci: Otnice x Dědice hrají v neděli v 15:00 hod.
  • A mužstvo: Otnice x Křižanovice hrají v neděli v 17 hod.

 

PRODEJCI:

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek od 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny