Nové knihy 2020

Knihy pro dospělé:

Romány

Gillerová Katarína – Život plný iluzí

Rimmer Kelly – Matčino vyznání

Johnson Alissa – Pokušení osudu

Appleyard Meredith – Naděje v oblacích

Stevens Amanda - Probuzení

Hamarová Darina – Slzy anděla

Steel Danielle – Hrdinové

Matyášová Beáta – Klaudie na rozcestí

Macek Miroslav – Saturnin se vrací

Tučková Kateřina – Žítkovské bohyně

Taylor Patrick - Doktore, fofrem, jde o život!

Laurens Stephanie – Spletitá případ pana Montaguea

Laurens Stephanie – Vykoupení Malcolma Sinclaira

Keleová-Vasilková Táňa – Slib

Ledecká Karin – Šikmý kostel

Madeleine Laura – Kde rostou divoké třešně

Fisher Kerry – Žena, kterou jsem byla

Simone Sierra – Americká královna

Epstein Jennifer Cody – Říše divů

Názlerová Renáta – Tisíc a jedna noc s Arabem

Dawson Maddie – Dohazovačky

Cartland Barbara – Nepolíbená nevěsta

Jakoubková Alena – Přišla třetí blondýna

Beckerman Hannah – Kéž bych ti to dokázala říct

 

Detektivky a thrillery

Bryndza Robert – Kanibal z Nine Elms

Vondruška Vlastimil – Mstitel z Jenštejna

Vondruška Vlastimil – Zloději ostatků

Vondruška Vlastimil – Vládcové ostatků

Vondruška Vlastimil – Pečeť smrti

Beran Ladislav – Posedlost zločinem

Driscoll Teresa – Chladná jako led

Pattison C. L. – Spolubydlící

DeBoard Paula Treick – Tonoucí

Delaney J. P. – Dokonalá manželka

Brant Kylie – Tanči jen pro mě

Jackson Lisa – Ochotná zemřít

Pullar Emma – Papírové panenky

Thilliez Franck – Strach

Penny Louise – Břicho nestvůry

So Mi-ä – Jedináček

Hodge Sibel – Za tebou

Ryder Jess – Bývalá manželka

Ferrell Matthew – Cos to udělal

Cílek Roman – Jedenáct smrtelných hříchů

 

Biografie a memoáry

Nagy Timea – Bezmocná

Thun-Hohenstein Miriam – Tajemství osudu

Spicer Kate – Ztratil se pes

Jerzy Kosinski – Nabarvené ptáče

 

Knihy pro děti:

Macho Adrián – Gerda

Bendová Karolína – Nevěřte Hunterovi

Kinney Jeff – Deník malého poseroutky 13

Kinney Jeff – Deník malého poseroutky 14

Žáček Jiří – Aprílový slabikář

Balík Jindřich – Jak šli zajíci do školy

Smolíková Klára – Knihožrouti

Fišarová Michaela – Kanálníčci

Nieländer Peter – Nářadí

Čepek Petr – Ať žijí auta

Bidari Bono – Já, Elvis

Fry Michael – Povedená partička

Jacobsson Anders – Bertův supertajný deník

Sekora Ondřej – Ferda Mravenec v cizích službách

Rožnovská Lenka – Strašidelná škola

Hrachovcová Michaela – Zrzečka pod hvězdami

Tlapková patrola

Medvídek Pú a medový strom

Žáček Jiří – Krysáci

Josef Lada – Říkadla naší babičky

webdesign: Synetix
©2006-2020 Obecní úřad Otnice, prohlášení o přístupnosti