Denní hlášení

OZNÁMENÍ:

MUDr. Karbula oznamuje, že ve dnech 21. - 25.1. nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon v Šaraticích.


V letošní Tříkrálové sbírce se v naší obci vybrala částka 48 042 Kč. Všem štědrým dárcům děkujeme.


Obecní úřad oznamuje, že se již vybírají poplatky za komunální odpad ve výši 500 / osoba / rok. A poplatek za psy ve výši 1 pes /100 Kč, každý další pes 150 Kč. Poplatky na rok 2019 je možné uhradit na pokladně obecního úřadu v úřední dny, tj. pondělí a středa 8-17 hod. v pátek 8-12 hod.


Finanční úřad upozorňuje, že po ukončení pozemkových úprav je třeba podat nejpozději do 31.1.2019 nové přiznání k dani z nemovitých věcí, případně si upravit stávající. Pracovníci spravující tuto daň Vám v rámci klientského přístupu pomohou s vyplněním tohoto přiznání při osobní návštěvě, a to v úřední dny - pondělí a středa od 8 do 17 hodin. více ZDE


Zubní oddělení MUDr. Kučerová oznamuje, že od 1.1. 2019 se v zubní ordinaci již neordinuje. V akutních případech navštivte zubní pohotovost ÚN Brno, Ponávka ve všední dny 18 - 24 hod., ve svátky 8 - 20 hod.  


 
 
POZVÁNKA: 
 
Myslivecký spolek Hubert Otnice pořádá v sobotu 19.1. tradiční Myslivecký ples. Začátek je ve 20.00 hod. v Dělnickém domě v Otnicích. K tanci a poslechu hraje skupina Relax. Připravena je pro vás bohatá zvěřinová a věcná tombola a zvěřinové speciality. Srdečně se na vás těší myslivci.

Otničtí zahrádkáři vás srdečně zvou na přednášku a besedu s názvem Příběh Titaniku. Přednáška se koná ve čtvrtek 31.1. v 18 hod. v pohostinství U Marků v Otnicích. Srdečně jste všichni zváni.


Společnost Napoleona Bonaparte Brno pořádá za podpory OÚ Lovčičky v sobotu  26.1. ve 20 hod. HISTORICKÝ PLES v Sokolovně v Lovčičkách. Ples bude zahájen průvodem uniformovaných vojáků s doprovodem. K tanci a poslechu hraje skupina MiraBand. Vstupné je 100 Kč.
 

NABÍDKA PRÁCE:

LILA Domov pro postižené děti Otnice přijme na tříměsíční zástup vyučenou kuchařku. Nástup možný ihned. Dále přijme kvalifikovaného fyzioterapeuta. Zájemci se mohou hlásit přímo v LILA domově v Otnicích, telefonicky na čísle 544 240 032 nebo mailem lila@lila.cz

Společnost Beton Brož s.r.o. hledá do svého týmu pracovníky na pozice:
Nabízí: práci ve stabilní české společnosti na HPP s možností rozvoje, nadstandartní příplatky, zaškolení, výrazné zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny.
V případě zájmu kontaktujte p. Tichou na tel: 737 285 104, e-mail: ticha@diton.cz

Tajemník MěÚ Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna, Mgr. Bohuslav Fiala, Palackého nám. 260, 684 01 Slavkov u Brna. Termín nástupu dle dohody nejlépe od 1.2.2019


 

 

PRODEJCI:

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.