Denní hlášení

OZNÁMENÍ:  

Kamenictví GAMAR oznamuje občanům příjem zakázek na kamenické práce. Nabízí kvalitní a rychlé zhotovení veškerých prací s dlouholetou působností, nyní s možností zajímavých akčních slev. Provádí zhotovení nových žulových pomníků, výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků, opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání a obnovu nápisů, žulové krycí desky různých barev a tvarů, výměnu rámů a podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Schůzku s kameníkem si můžete sjednat, nebo se informovat na tel. 776 333 797


Obecní úřad oznamuje, že se již vybírají poplatky za komunální odpad na 2. pololetí 2018


Obecní úřad oznamuje, že matrika v Otnicích bude uzavřena ve dnech 9.-16. 7. Obecní knihovna bude uzavřena během letních prázdnin ve dnech 30. července, 1., 27. a 29. srpna a 3. září. 

 

NABÍDKA PRÁCE:
 
Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, výrobce oken a dveří přijímá nové zaměstnance do výroby. Požadují: manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem. Nabízí: 13. plat, náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek za doporučení zaměstnance 5.000 Kč, 5 týdnů dovolené, možnost individuálního příspěvku na dopravu do zaměstnání, kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky, zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla, zaměstnanecké slevy na výrobky, věcné a finanční dary při životním jubileu a další. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu KARIERA@FENSTAR.COM nebo volejte na tel. číslo: 544 146 411

Společnost Beton Brož s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici VRÁTNÝ-OSTRAHA. Práce je vhodná pro zdatné důchodce nebo osoby se zdravotním postižením. Nabízí: moderní pracovní prostředí, příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, příspěvek na penzijní/životní pojištění. Pro více informací volejte na 737 285 104.


Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá vychovatele nebo vychovatelku do školní družiny na 0,53 – 0,75 úvazku, případně k tomuto úvazku učit některé předměty v základní škole (dle domluvy). Požadujeme odpovídající vzdělání. Nabízíme přátelský kolektiv rodinného typu a dobrou dopravní dostupnost nejen z Brna. Nástup od 27. 8. 2018. Svůj životopis zašlete na: skola@zstelnice.cz 
Kontakt: Základní škola a Mateřská škola Telnice, skola@zstelnice.cz, tel.: 544 224 130, 602 500 749, www.zstelnice.cz

Památník Mohyla míru příjme průvodkyni/průvodce a pokladní na hlavní pracovní poměr na plný úvazek. Podmínkou znalost cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu a spolehlivost. Práce také o víkendech. Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. hledá kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, e-mailem: lila@lila.cz nebo telefonicky na čísle 544240032.
 
 
 
PRODEJCI:
 
Drůbežárna Prace bude v sobotu 21. 7. v 9:30 hod. prodávat kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg za 190 Kč, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Pan David ze Zdounek bude prodávat každý čtvrtek v době od 10:30 do 11:00 hod. Nabízí čerstvá vejce, včelí med, nové brambory, cibuli, květák, zelí, kapustu, okurky a další. 

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.