Denní hlášení

OZNÁMENÍ: 

Společnost Beton Brož zahajuje v sobotu 24. 3. 2018 výprodej výrobků II. jakosti a výběhových výrobků. V nabídce jsou betonové dlažby, dlaždice, obrubníky, palisády, svahové tvárnice, plotové prvky, vázy, květináče a mnoho dalších výrobků. Společnost Beton Brož nyní poskytuje svým zákazníkům nejvyšší slevy ve své historii. Betonovou dlažbu koupíte od 73 Kč/m2 včetně DPH, betonový obrubník zahradní od 19,5 Kč/ks s DPH. Ceny platí do vyprodání zásob. Sobotní prodej probíhá vždy od 8 do 11 hod. ve výrobním závodě v Otnicích. Máme otevřeno i na velikonoční sobotu.


Základní škola Otnice srdečně zve děti a jejich rodiče k zápisu do 1. třídy ZŠ v Otnicích, který se uskuteční ve čtvrtek 5. 4. od 14 do 17 hod. S sebou si připravte rodný list dítěte a občanský průkaz. Zájemci o odklad také vyjádření PPP a dětské lékařky. V případě nemoci dítěte je možné dohodnout náhradní termín na tel: 544 240 078, 724 314 696


Obec Otnice ve spolupráci se Základní školou a Mateřskou školou uspořádá dne 4. 4. sběr papíru po obci. Nachystejte prosím svázaný papír před rodinné domy a zaměstnanci obce ho odvezou. Výtěžek z papíru bude věnován dětem do školy.


Vodovody a kanalizace Vyškov a.s. žádají občany o kontrolu vodovodních šachet a vnitřních rozvodů vody ve svých nemovitostech, z důvodu zvýšených průtoků na vodovodní síti v naší obci. Děkujeme.


TJ Sokol Otnice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem buňky rychlého občerstvení v areálu sportovního areálu TJ Sokol Otnice v obci Otnice.
Uchazeč o pronájem předloží do nabídky:
1. Doklad o udělení živnostenského oprávnění v pohostinství
2. Nabídnutý roční pronájem
3. Doba pronájmu
4. Nabízený sortiment zboží a otevírací dobu

Termín pronájmu je od 15.4.2018. Nabídku je povinen uchazeč doručit v písemné formě nejpozději do 31.3.2018 do rukou předsedy TJ Sokol Otnice Ing. Martinu Heřmanskému nebo místopředsedovi Markovi Šebečkovi. Výkonný výbor TJ Sokol Otnice si vyhrazuje rozhodnout o vítězi výběrového řízení na základě zhodnocení předložených nabídek.


Upozorňujeme občany, že poplatky za komunální odpad a psy je nutné uhradit nejpozději do konce měsíce března.

 

POZVÁNKA:
 
ŠŤASTNÁ SEDMIČKA ve spolupráci s nadací VIA a nadací Karla Janečka pořádají benefiční prodejní výstavu žáků ZŠ a MŠ Otnice. Ve čtvrtek 22., v pátek 23. 3. od 16 do 19 hod. a v sobotu 24. 3. od 15 do 18 hod. s doprovodným programem v Dělnickém domě v Otnicích. Vstupné je dobrovolné.

Obecní knihovna zve všechny čtenáře. Přijďte si vyrobit vlastní originální záložku do knihy. Vyrábět budeme v pondělí 26. 3.  v době od 13 do 17 hod. v knihovně.

Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na Josefský košt, který proběhne v sobotu 24. 3. od 13.00 hod. v sále Kulturního domu. K ochutnání dostatek vzorků vína, k poslechu hraje cimbálová muzika „Mládí z Čejče.“ Všechny srdečně zvou členové Klubu vinařů Bošovice.

V sobotu 24. 3. se v kulturním domě v Krumvíři koná od 8:00 do 11:00 burza dětského, dámského, pánského oblečení, příslušenství pro miminka, hraček, obuvi, knih a sportovního vybavení.


Deskoherní klub zve všechny malé i velké na odpoledne plné zábavy. Každý čtvrtek od 17 do 18 hod. v prostorách nad poštou.

 
 
  
NABÍDKA PRÁCE:
 

Restaurace U Frantíka v Křenovicích hledá servírku/číšníka na plný nebo částečný úvazek, i k zaučení. Nabízí možnost ubytování, výhodné mzdové podmínky. Tel: 731 479 517


ZŠ Těšany přijmeme od 27. 8. 2018 vyučenou kuchařku do školní jídelny na celý úvazek s praxí nejlépe ve školní jídelně. Životopisy zasílejte na e-mail ivana.rychlikova@zsamstesany.cz


LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kuchaře-kuchařku, podmínka vyučen v oboru. Dále hledá kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, e-mailem: lila@lila.cz nebo telefonicky na čísle 544240032.


Firma Mediaservis hledá v této lokalitě a blízkém okolí pojízdné doručovatele pro rozvoz denního tisku v ranních hodinách. Práce možná na brigádu DPČ, vhodná pro studenty, důchodce. Kontakt: 720 987 756


Starosta obce Vážany nad Litavou vyhlašuje konkurs na místo ředitele/ředitelky  Mateřské školy Vážany nad Litavou.  Požadují předpoklady a odbornou kvalifikaci pro výkon činností ředitele, znalost školské problematiky, organizační a řídící schopnosti. Předpokládaný nástup je 1.8.2018. Přihlášky je nutné doručit do 12.4.2018  na obecní úřad Vážany nad Litavou.

Starosta obce Šaratice vyhlašuje konkurs na pracovní místo ředitele/ředitelky Základní školy a mateřské školy Šaratice. Požadují: předpoklady a odbornou kvalifikaci pro výkon činnosti ředitele, znalost školské problematiky a předpisů, organizační schopnosti. Předpokládaný nástup je 1.8. 2018  Přihlášky je nutné doručit nejpozději do středy 28. 3. 2018 na obecní úřad Šaratice.

Starosta obce Kobeřice u Brna vyhlašuje konkurs na pracovní místo ředitele/ředitelky Základní školy a Mateřské školy Kobeřice. Požadují odbornou kvalifikaci pro výkon ředitele školy, znalost školské problematiky, organizační a řídící schopnosti. Přihlášky je nutné doručit do 6.4.2018 do 10 hod. na adresu obce Kobeřice u Brna.

Rada obce Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele/ředitelky Základní školy Sokolnice. Požadují: předpoklady a odbornou kvalifikaci pro výkon ředitele školy dle zák 563/2004 Sb., znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti. Předpokládaný nástup 1. srpna 2018 Písemné přihlášky je nutné doručit do OÚ Sokolnice nejpozději do 29. 3. 2018.

 
 
PRODEJCI: 
 
Jaroslav Veselý z Pohořelic bude prodávat živé ryby v úterý 27. 3. v době od 15:30 do 15:45 hod. V nabídce je kapr I  85 Kč/kg, Kapr výběr 95 Kč/kg, amur 100 Kč/kg tolstolobik 58 Kč/kg a pstruh duhový za 175 Kč/kg.

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 26. 3. v době od 10.30 do 11.15 hod. na obvyklém prodejním místě stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod , a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Pan David ze Zdounek bude prodávat každý čtvrtek v době od 10:30 do 11:00 hod. Nabízí čerstvá vejce, včelí med, domácí klobásy, brambory, cibuli, jablka na uskladnění a želatinové bonbony. 


Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý pátek v 10:15 hod. na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabízí: hovězí krk 176,-/kg, vepřovou plec 99,-/kg, uzená boková žebra 84,-/kg          

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.