Denní hlášení

OZNÁMENÍ:    

Naši zahrádkáři žádají občany, kteří parkují svá auta před Dělnickým domem, aby je v pátek navečer přeparkovali z důvodu sobotního řemeslného jarmarku. Děkujeme.


Obecní knihovna oznamuje, že v pondělí 19. 11. bude knihovna otevřena od 9:30 do 15:30 hod.


Obec Vážany nad Litavou zveřejňuje záměr pronájmu hospody s předpokládaným začátkem pronájmu od 1.12.2018. Nabídku je nutné podat nejpozději do  20.11.2018 do 12. hod. na obecní úřad Vážany nad Litavou.


Otničtí zahrádkáři oznamují všem zájemcům o lisování ovoce, že naposledy se bude moštovat v sobotu 17. listopadu. Pro malý zájem bude poslední příjem ovoce do 9,00 hodin.


 

NABÍDKA PRÁCE:

Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvkové organizace) příjme průvodkyni (průvodce) a pokladní na hlavní pracovní poměr (úvazek 1,0). Podmínkou znalost cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu a spolehlivost. Práce také o víkendech. Dále příjme pracovníka na pozici domovník - údržbář. Náplní práce bude zajištění řemeslných a údržbářských prací v Památníku Mohyla míru, spolupráce při instalaci a likvidaci výstav a doprovodných programů. Podmínkou pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, řidičský průkaz sk. "B". Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.


Základní škola a Mateřská škola v Žatčanech hledá učitelku do mateřské školy a kuchařku do školní kuchyně (lze i na zkrácený úvazek) nástup od 1.1.2019. Kontakt: 733 733 968, zszatcany@gmail.com


Starosta obce Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na místo Referent/ka na úseku územního plánování a stavebního řádu. Termín nástupu 1.2.2019 Požadují úplné střední vzdělání s maturitou v oboru stavebnictví a dva roky praxe nebo vysokoškolské vzdělání. dobrá práce s PC, znalost analyticky a koncepčně myslet, samostatnost, řidičský průkaz sk. B. Písemné přihlášky je nutné doručit na podatelnu úřadu Sokolnice nejpozději do 30. 11. 2018

 

POZVÁNKA: 

Otničtí zahrádkáři a obec Otnice, zvou všechny občany na tradiční řemeslný jarmark, který se koná v sobotu 17. listopadu od 9.00 – 16.00 hod. v Dělnickém domě v Otnicích. Děti si mohou vyrobit vánoční přáníčka, namalovat kameny a vytvořit jiné rukodělné výrobky. Součástí bude i prodej zabíjačkových dobrot. Jarmark bude také obohacen o výrobky z vizovického pečiva od Lovčičské rodačky paní Dany Partykové. Jste srdečně zváni, těšíme se na Vás.


Deskoherní klub Otnice zve děti na odpoledne plné her a zábavy, každou středu od 15 do 17 hod. v prostorách Otnického SADu nad poštou. Více informací na luciekaloudova@centrum.cz

 

PRODEJCI:
 
Ve čtvrtek v 10 hod,. přijede prodávat pan David ze Zdounek, který nabízí brambory a cibuli na uskladnění, čerstvá vejce i dvoužloutková vejce, kečupy, čalamády, želatinové bonbony a další. 

Drůbežárna Prace bude ve středu 14.11. v 9:15 hod. prodávat kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks.
krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.