Denní hlášení

OZNÁMENÍ: 

Firma Shara s.r.o. přijme švadlenu do provozovny v Milešovicích, nebo domácí švadlenu z okolí s průmyslovým šicím strojem. Zájemkyně volejte na tel: 606 747 347. Nástup možný ihned.


MUDr. Karbula oznamuje že již probíhání očkování proti chřipce.


Květinářství Otnice oznamuje, že přijímá objednávky na dušičkovou vazbu. Tel. 721 868 725


Vodovody a kanalizace Vyškov oznamují, že ve dnech od 9.10.do 19.10. budou v naší obci probíhat odečty vodoměrů. V případě nepřítomnosti zanechte stav na viditelném místě.


Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo Referent přestupků - odbor stavebního úřadu, územního plánování a životního prostředí a pracovníka na pozici referent přestupků v silniční dopravě. Požadují předpoklady dle zák. 312/202 Sb., VŠ studium, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost. Písemné přihlášky je nutné doručit do 25.10.2018 do 10 hod. na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna.


Dětské oddělení, MUDr. Miroslava Lejsková oznamuje, že ve dnech od pátku 19.10. do pátku 2.11.2018 (včetně) bude z důvodu dovolené zavřeno.
V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna, tel. č. 544 221 605.


Majitelka prodejny květin v Újezdě u Brna oznamuje, že přijme na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr floristku s praxí. Informace na telefonním čísle 737 291 244 u paní Zvěřinové.


Společnost E.on oznamuje, že z důvodu plánovaných prací bude 17. 10. 2018 od 8:00 do 15:00 hod. přerušena dodávka elektrické energie. Vypnutá bude část ulice Dědina dle přiložené mapy


Stravování u Laštůvků Telnice nabízí zavážku poledního menu až k Vám do domu, na výběr je z pěti jídel za jednotnou cenu 75 Kč včetně dopravy. Zájemci o stravování volejte na tel: 739 046 888.


Obecní úřad oznamuje, že je poslední možnost vyzvednout si kompostéry. Více informací na obecním úřadě.


Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že zahájili provoz v moštárně. Lisuje se každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.


 

POZVÁNKA: 

Kinokavárna Otnice vás zve na další filmová představení. V pátek 19.10. uvedeme novou českou drama komedii CHATA NA PRODEJ, začátek ve 20 hod. a v neděli 21.10. v 17 hod. zveme děti na animovanou rodinnou podádku PADDINGTON 2.


TJ Sokol Otnice oddíl volejbalistek hledá nové posily do svého oddílu. Tréninky probíhají každé pondělí od 20.00  hod. v tělocvičně ZŠ Otnice. Přijďte si s námi přehodit míč přes síť, protáhnout tělo a na chvíli zapomenut na starosti všechních dnů. Těšíme se na Vás Otnické volejbalistky.


TJ Sokol Otnice pořádá cvičení pro ženy, vhodné pro všechny věkové skupiny. Cvičí se v pondělí 19-20 hod. a ve čtvrtek 20-21 hod. Přijďte si protáhnout celé tělo. Cvičení je v pomalém tempu inspirované školními rozcvičkami a rehabilitačním cvičenícm. Vůbec nevadí, že jste unavení a nejste sportovci, hodina takového cvičení vám spraví náladu a přinese dobrý pocit pro vaše tělo i mysl. Těšíme se na vás.


Deskoherní klub Otnice zve děti na odpoledne plné her a zábavy, každou středu od 15 do 17 hod. v prostorách Otnického SADu nad poštou. Více informací na luciekaloudova@centrum.cz


 

PRODEJCI:
 
Naši zahrádkáři pokračují v pořádání jarmarků, další bude v pátek 19. října od 17-18 hodin. Nabídnou brambory, kořenovou zeleninu, červenou řepu,
cibuli, pórek, malé zelí, jablka, salát, bylinky a speciality jako mléčné výrobky, včelí med od našich včelařů a oblíbené domácí placky. Přijímají objednávky na brambory na uskladnění. Těšíme se na podporu od našich občanů.

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.