Denní hlášení

OZNÁMENÍ:
 
 
Obecní úřad upozorňuje občany, kteří nemají uhrazený poplatek za komunální odpad na 2. pololetí, poplatek je splatný nejpozději do konce měsíce srpna.

Obecní úřad oznamuje, že na úseku evidence obyvatel bude z důvodu dovolené ve dnech 21. 8. - 25. 8. 2017 zavřeno.


 MUDr. Víšková oznamuje, že v pátek 18. 8. nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon v Šaraticích.

Oznamujeme občanům, že je stále ještě možné podat přihlášku ke studiu na Soukromém gymnáziu a střední odborné škole v Kunovicích u Uherského Hradiště v denní i víkendové formě pro pracující se zahájením studia od září 2017. Škola také v sobotu 19. 8. 2017 v době od 8.00 do 12.00 hodin pořádá pro zájemce Den otevřených dveří. Bližší informace je možné získat na www.stredni.cz nebo na tel. č. 773 621 649.


Městská policie v Újezdu u Brna oznamuje, že byla nalezena fena – nejspíše kříženec, černé barvy ( s hnědými znaky, kratší srstí ) s křivou levou přední tlapou nejspíše po zlomenině, ve věku cca 2 - 3 roky, středního vzrůstu. Majitel si může uvedeného psa převzít po předchozí telefonické domluvě na tel. 602 500 584 v městském psím útulku. 


Dětské oddělení MUDr. Lejsková bude po dobu letních prázdnin ve středu ordinovat pouze do 14 hod.


Obecní úřad oznamuje občanům, že dle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví uzavírá nájemní smlouvy na stávající hrobová místa na místním hřbitově. Dále oznamujeme, že od 1. ledna 2017 byl nově zavedený poplatek za hřbitovní služby, který činí 500 Kč,-/10 let. 
 

 

POZVÁNKA:

TJ Sokol Otnice zve fanoušky kopané na utkání A mužstva Otnice x Vážany nad Litavou. V neděli 20.8. v 16:30 hod. na hřišti soupeřů.


Tenisový oddíl TJ Sokol Otnice vás zve na 14. ročník tenisového turnaje čtyřher. V sobotu 26.8. od 8:30 hod. Občerstvení je zajištěno. 


Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na „Letní setkání u vína 2017“,které proběhne v sobotu 26. 8. od 14.00 hod. v prostorách bošovské fary. K ochutnání dostatek vzorků vína, k poslechu hraje cimbálová muzika „Burčáci“ z Uherského Hradiště, občerstvení nechybí. Srdečně zvou členové Klubu vinařů Bošovice.


Obec Těšany zve příznivce filmu na LETNÍ KINO, které proběhne ve dnech 29. 8 - 31. 8. 2017 na fotbalovém hřišti v Těšanech. V úterý 29. 8. přijděte na českou komedii Teorie tygra, ve středu 30. 8. na romantickou komedii Všechno nebo nic a ve čtvrtek na dokumentární film Trabantem do posledního dechu. Začátky vždy ve 20:30 hod. Vstupné je dobrovolné, výtěžek akce bude věnován na Konto Bariéry.


 Obec Těšany oslovujeme všechny pekaře-pekařky, cukráře-cukrářky či šikovné hospodyňky nejen z Těšan, aby se přihlásili do soutěže „Těšanský koláč“. Jedná se o první ročník soutěže, kdy v sobotu 2. 9. budou k ochutnávce připraveny všechny dobroty, které napečete a odborná porota i veřejnost je bude hodnotit. Všichni účastníci dostanou něco na památku a pro první tři soutěžící budou připraveny hodnotné ceny. Více informací obdržíte na webu obce Těšany či na obecním úřadě


 

NABÍDKA PRÁCE: 

Rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík z Vranovic hledá nové kolegy do svého týmu na pozici montážník nábytku a obsluha nářezového centra.
Nabízí práci, peníze a v případě zájmu i ubytování. Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volejte na tel.: 608 746 080.

Restaurace U kostela v Újezdu u Brna přijme zaměstnance na plný úvazek na pozici kuchař/ka. Praxe není nutná, práce je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Informace přímo v restauraci nebo na tel. 737 647 628


 
 

PRODEJCI:  

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.


Pan David  Ze Zdounek bude prodávat ve čtvrtek v 10.30 hod. čerstvá vejce, včelí med, kečupy, čalamády a další domácí produkty.