Denní hlášení

OZNÁMENÍ:
 
ČSCH Otnice oznamuje občanům, že v sobotu 1. 7. od 8 hod. ráno proběhne v naší obci očkování králíků proti moru a mixamatóze. Léky pro ostatní zvířata bude mít MVDr. Ryba sebou. Zájemci o očkování nebo léky nahlaste se u pana Knapa na tel. 603 315 869 ve večerních hodinách nejpozději do 29. 6.

Obecní úřad žádá občany o úklid před svými domy z důvodu pořádání tradičních Aloiských hodů. Děkujeme.

Zubní oddělení - MUDr. Kučerová oznamuje, že od 23. 6. do 10. 7. nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje od 23. 6. do 30. 6. MUDr. Pirner v Újezdu u Brna, od 3. 7. do 7. 7. zastupuje Zubní pohotovost, Úrazová nemocnice Brno, Ponávka a 10. 7. zastupuje MUDr. Pirner v Újezdu u Brna.

Upozorňujeme občany, že se v naší obci pohybují prodejci energií, kteří se vydávají za pracovníky firmy E.ON a RWE.

Kamenictví GAMAR přijímá zakázky na kamenické práce. Nabízí kvalitní a rychlé zhotovení veškerých prací s dlouholetou působností, nyní s možností zajímavých akčních slev. Provádí: Zhotovení nových žulových pomníků, výběr z katalogu nebo dle Vašich požadavků, opravy jak terasových tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání a obnovu nápisů, žulové krycí desky různých barev a tvarů, výměnu rámů, podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Schůzku s kameníkem si můžete sjednat, nebo se informovat na tel. 776 333 797  


Obecní úřad oznamuje občanům, že dle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví uzavírá nájemní smlouvy na stávající hrobová místa na místním hřbitově. Dále oznamujeme, že od 1. ledna 2017 byl nově zavedený poplatek za hřbitovní služby, který činí 500 Kč,-/10 let. 

 

NABÍDKA PRÁCE: 

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze laserového zařízení pro zpracování plechů, k obsluze ohraňovacího lisu a k obsluze CNC strojů, frézy a soustruhu, do provozovny v Lovčičkách. Zájemci o práci, hlaste se na telefonním čísle 606 754 603 nebo na e-mailové adrese lenka.vidlakova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.


Tajemník MěÚ Slavkov u Brna, vyhlašuje výběrové řízení na místo ÚČETNÍ. Požadované předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb., střední vzdělání s maturitní zkouškou, velmi dobrá znalost práce s PC, organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, zdvořilost. Písemné přihlášky je nutno doručit do 30. 06. 2017 do 12 hod. na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna


Společnost Beton Brož v Otnicích přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice:
• Vedoucí výrobní linky
• Technik reklamací a výroby
• Strojník - operátor výroby
• Skladník - řidič VZV
• Vrátný - ostraha 
• Fakturantka
Zájemci se mohou přihlásit písemně na e-,ail: t.bauch@betonbroz.cz nebo telefonicky na tel. 777 223 940 - pan Bauch. Více informací na www.betonbroz.cz

Restaurace Orlovna Telnice přijme na stálý pracovní poměr kuchaře/kuchařku a pomocnou kuchařku. Zájemci se mohou hlásit přímo na Orlovně v Telnici nebo na tel.: 733 761 819 p. Král.


 

 

POZVÁNKA:

TJ Sokol Otnice a otničtí stárci Vás srdečně zvou v sobotu 24. a v neděli 25. 6. na tradiční Aloiské hody. V sobotu od 20 hod. tradiční hodová zábava v dělnickém domě, hraje skupina IMPULS a v neděli ve 14 hod. požehnání stárků v kostele sv. Aloise, průvod obcí, od 20 hod. hodová zábava v Dělnickém domě. K tanci a poslechu hraje Šohajka.


 

PRODEJCI:  

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.


Pan David ze Zdounek bude prodávat ve čtvrtek v 10:30 hod. nové brambory, jahody, okurky, zelí, rajčata, salát, květák, kapustu, jablka, čerstvá vejce, včelí med, kečupy, sýry, čalamády a další domácí produkty.