Denní hlášení

OZNÁMENÍ:  
 
Naše obec se přihlásila do soutěže Vesnice roku 2017. Porotou budeme hodnoceni v pondělí 29. 5. 2017 v ranních hodinách. Tímto prosíme občany o pomoc při úklidu před domy. Děkujeme za ochotu a spolupráci.

Městská policie v Újezdu u Brna oznamuje, že byl nalezen pes – kříženec, černé barvy, s bílými fleky a delší srstí, středního vzrůstu. Majitel si může uvedeného psa převzít po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle MP 602 500 584 v městském psím útulku. 

 Obecní úřad oznamuje občanům, že dle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví uzavírá nájemní smlouvy na stávající hrobová místa na místním hřbitově. Dále oznamujeme, že od 1. ledna 2017 byl nově zavedený poplatek za hřbitovní služby, který činí 500 Kč,-/10 let. 

 

NABÍDKA PRÁCE: 

Do prodejny potravin v Újezdu u Brna rádi přijmeme brigádníky. Očekáváme samostatnost, spolehlivost. Náplní práce je doplňování zboží, práce v pokladně a obslužném pultu. V případně zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 724412925, případně e- mail Lzedova@rosamarket.cz

Firma ASN HAKR Brno s. r. o. oznamuje, že hledá do svého týmu posilu na pozici dělník/dělnice na zkrácený úvazek do výroby v Újezdě u Brna. Požadují manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nabízí jistotu stabilního zaměstnání a příjemné prostředí. Nástup možný ihned. Vhodné jako přivýdělek pro maminky na mateřské dovolené. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu hanakova@hakrbrno.cz nebo zašlete na sídlo firmy.

Společnost Beton Brož s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice:
  • Technik reklamací a výroby
  • Strojník - operátor výroby
  • Skladník - řidič VZV
  • Provozní zámečník - údržbář
  • Provozní elektrikář - údržba 

Zájemci se mohou přihlásit písemně na e-mail: t.bauch@betonbroz.cz nebo telefonicky na tel: 777 223 940 - pan Bauch. Více informací na www.betonbroz.cz


Starosta obce Němčany vyhlašuje konkurs na pracovní místo ředitele Základní školy a Mateřské školy Němčany. Předpokládaný nástup 20. 7. 2017. Přihlášky s uvedenými doklady je nutno doručit do 25. 5. 2017 do 10:00 hodin na adresu: Obec Němčany, Němčany 145, 684 01 Slavkov u Brna


Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na místo vedoucí úseku školního stravování. Kvalifikační předpoklady a požadavky: úplné SŠ vzdělání nejlépe gastronomického zaměření, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, organizační schopnosti, velmi dobrá znalost práce na PC, praxe ve školním stravování výhodou, předpokládaný nástup 1. srpna 2017, po domluvě i dříve. Přihlášky s profesním životopisem zasílejte do 14. července 2017 majarkova@iss-slavkov.eu.


Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna nabízí volná pracovní místa na pozici kompletář přepravních obalů a skladník. Pracovní doba pouze ranní směna, dobré platové ohodnocení. Pro pozici skladník nutná praxe obsluhy vysokozdvižného vozíku, profesní strojní osvědčení není nutností, bude zajištěno firmou. Nutná zodpovědnost a pracovní nasazení. Zájemci se mohou hlásit vždy v odpoledních hodinách u paní Hovězákové na telefonním čísle 604 233 440.


Starosta obce Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na místo Vedoucí stavebního úřadu s místem výkonu práce: Sokolnice, Telnice, Moutnice, Těšany, Nesvačila, Žatčany, Měnín a Újezd u Brna. Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody. Písemné přihlášky s požadovanými náležitostmi a doklady zašlete na adresu: Obecní úřad Sokolnice, Komenského 435, 664 52 Sokolnice, nebo předejte v úředních hodinách na podatelně úřadu, nejpozději do 30. května 2017.


Tajemník MěÚ Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo referent přestupků v silniční dopravě. Jedná se o PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody. Písemné přihlášky je nutno doručit do 26. 5. 2017 do 12 hod. na podatelnu MěÚ.


Česká pošta přijme pracovníka na stálý úvazek nebo na brigádu pro doručování poštovních zásilek v Otnicích. V případě zájmu volejte na tel. 544 422 328, 734 876 697

 

POZVÁNKA:

Zveme všechny filmové diváky do otnické Kinokavárny. V pátek 26. 5. ve 20 hod. uvedeme českou romantickou komedii Všechno nebo nic a v neděli 28.5. uvedeme dobrodružný sci-fi film Sirotčinec slečny Peregrínové. Začátek v 18 hod.


 

PRODEJCI:     

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.


Pan David ze Zdounek bude prodávat ve čtvrtek v 10:30 hod. konzumní brambory, okurky, zelí, rajčata, salát, květák, kapustu, jablka, čerstvá vejce, včelí med, kečupy, sýry, čalamády a další domácí produkty.