Denní hlášení

OZNÁMENÍ: 

V naší obci se ztratila fenka křížence dlouhosrstého jezevčíka černo-zlaté barvy slyšící na jméno Sany. V případě nálezu kontaktujte majitele na tel. 721 811 770


Upozorňujeme občany, že poplatky za komunální odpad a psy je nutné uhradit nejpozději do konce měsíce března.


Firma Respono a.s. žádá občany, aby si popelnice ke svozu odpadu připravili před domy již ve středu. Svoz odpadu bude probíhat ve čtvrtek již od 6 hodiny ranní.


Obecní úřad oznamuje občanům, že dle zákona č. 256/2001 Sb.,  o pohřebnictví je nutné mít uzavřenu smlouvu na každé hrobové místo na místním hřbitově. Tímto žádáme občany, kteří dosud neuzavřeli smlouvu o užívání hrobového místa, aby se dostavili na obecní úřad do kanceláře č. 11. Dále oznamujeme, že od 1. ledna 2017 byl nově zavedený poplatek za hřbitovní služby, který činí 500 Kč,-/10 let. 

 
 
POZVÁNKA:
 
Obec Otnice  a otnické maminky pořádají v sobotu 24. 2. od 15. do 18. hod. v sále Dělnického domu DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES na téma z pohádky do pohádky. Hraje DJ Levák. Dělnický dům bude otevřen již od 14:15 hod. Na velkou účast se těší pořadatelé.

Kinokavárna Otnice zve filmové nadšence v pátek 23. 2 na 2. díl české drama komedie z trilogie Zahradnictví: Dezertér. Začátek ve 20 hod. V neděli zveme děti na animovanou rodinnou komedii Příšerky pod hladinou. V neděli začínáme v 17 hodin. 

ČZS Vážany nad Litavou pořádá v sobotu 10. 3. v 16 hodin v sále obecní hospody 17. ročník koštu slivovice. Vaše vzorky pálenky přijímá od 19. do 23. 2. pan Vít Zachoval, Vážany nad Litavou 63. Za hojnost vzorků děkují a na vaši účast se těší zahrádkáři.

Deskoherní klub zve všechny malé i velké na odpoledne plné zábavy. Každý čtvrtek od 17 do 18 hod. v prostorách nad poštou.

ZO Českého svazu chovatelů Vážany nad Litavou pořádá PRODEJNÍ TRHY DROBNÉHO ZVÍŘECTVA A EXOTŮ. V neděli  25. 2. v prostorách chovatelského zařízení ve Vážanech nad Litavou od 7:30 do 12:00 hodin.
Na trhy je možno dodávat všechny druhy domácích zvířat chovných i jatečných, která nemusí být čistokrevná, tetovaná, kroužkovaná a mohou je dodávat všichni občané. Dále je otevřena tržnice, kde je možné prodávat zemědělské produkty a výrobky. Příjem věcí je vždy v sobotu od 16:00 do 18:00 hod. nebo v neděli během burzy. Výdej neprodaných věcí je v neděli 25.2. od 10:00 do 12:00 hod.

 
  
NABÍDKA PRÁCE:
 
Rada obce Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele/ředitelky Základní školy Sokolnice. Požadují: předpoklady a odbornou kvalifikaci pro výkon ředitele školy dle zák 563/2004 Sb., znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti. Předpokládaný nástup 1. srpna 2018 Písemné přihlášky je nutné doručit do OÚ Sokolnice nejpozději do 29. 3. 2018.

Firma Format Křenovice hledá spolupracovníky na pozice Elektromechanik slaboproud do dílenského provozu a elektrotechnik pro montáž a servis zařízení v terénu u zákazníka. Požadují: zájem o práci v oboru, přehled o slaboproudé elektronice. Pro pozici montáže a servisu řidičský průkaz sk. B. Nabízí práci v jednosměnném provozu a přátelském kolektivu. Zájemci mohou volat na tel: 739 069 991 nebo psát na email: format@format1.cz nebo osobně v sídle firmy na ul. Mlýnská 84 v Křenovicích.

DSO Ždánický les a Politaví hledá pracovníka na pozici specialista pro rozvoj mikroregionu/specialista na veřejné zakázky. Nabízí PP na dobu určitou, plný úvazek, sídlo kanceláře obce Hrušky. Požadují VŠ nebo SŠ vzdělání a min. 3 roky praxe, znalost veřejné správy a dotační politiky. Přihlášku je nutné podat do 19. 2. 2018 


Firma HDP Trading s.r.o., se sídlem v Otnicích přijme od 1.4.2018 paní na úklid kanceláří. Informace na tel.čísle 775 729 479 

Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvkové organizace) příjme brigádníka/brigádnici do kavárny Mohyla míru. Podmínkou komunikativnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost a příjemné vystupování. Práce také o víkendech. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.
 
 
PRODEJCI: 
 
Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý pátek v 10:15 hod. na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabízí: uzená krkovice a kotleta 174 kč/kg, vepřová krkovice s kostí 99 Kč/kg a kuřecí čtvrtky 49 Kč/kg.

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.