Denní hlášení

OZNÁMENÍ:  
 
Dětské oddělení, MUDr. Lejsková oznamuje, že v pátek 21. 4. nebude ordinovat. 

MVDr. Cenek oznamuje, že v sobotu 22.4. od 15:00 do 15:30 hod. před poštou proběhne očkování psů proti vzteklině. Očkování je povinné pro psy starší 3 měsíců. Cena očkování je 95 Kč. Psy je možné nechat naočkovat i vakcinou kombinovanou, která chrání psy proti více nemocem.

Upozorňujeme občany, kteří dosud neuhradili poplatek za komunální odpad, že firma Respono jim odpad již nevyveze.

Obecní úřad oznamuje občanům, že dle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví uzavírá nájemní smlouvy na stávající hrobová místa na místním hřbitově. Dále oznamujeme, že od 1. ledna 2017 byl nově zavedený poplatek za hřbitovní služby, který činí 500 Kč,-/10 let. 

 

POZVÁNKA:  

TJ Sokol Otnice zve příznice kopané na utkání A mužstev Švábenice x Otnice, v sobotu 22. 4. v 16 hod. na hřišti soupeřů


Oznamujeme občanům, že vstupenky na představení divadelní společnosti Háta v 15 hod. je stále možné rezervovat na tel: 776 780 158 nebo na Otnicky.SAD@seznam.cz


Římsko-katolická farnost v Újezdě u Brna zve všechny občany na benefiční koncert dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi.  Koncert se koná v neděli 23. dubna v 18 hodin v chrámu sv.Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek v prodejně obuvi, Hybešova 476 v Újezdě u Brna a Potraviny Březinová, Žatčany 8.


Český zahrádkářský svaz Lovčičky vás co nejsrdečněji zve na 17. výstavu vín spojenou s ochutnávkou. V neděli 30. 4. od 10 do 20 hod. v Sokolovně v Lovčičkách.

 

NABÍDKA PRÁCE: 

Firma Eurobi, spol. s. r.o. v Újezdě u Brna přijme ihned dělnice do potravinářské výroby. Požadujeme: pracovitost, odpovědnost, fyzickou zdatnost, loajalitu. Nabízíme: dobré a stabilní platové podmínky. Bližší informace při osobním pohovoru. Zájemci se můžou hlásit telefonicky na čísle: 544 224 220 nebo poslat životopis na eurobi@volny.cz.


Tajemník MěÚ Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo sociální pracovník, místo výkonu práce: Městský úřad Slavkov u Brna, správní obvod ORP. Pracovní poměr na dobu určitou. Termín případného nástupu dle dohody, možný ihned. Písemné přihlášky je nutno doručit do 25. 4. 2017 do 12 hod. na podatelnu MěÚ 

 

PRODEJCI:     

Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.


Pan David ze Zdounek bude prodávat ve čtvrtek v 10:30 hod. konzumní brambory, jablka, čerstvá vejce, včelí med, kečupy, sýry, čalamády a další domácí produkty.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý pátek v 10:30 hod na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabídka na měsíc duben: hovězí zadní 189,-/kg, vepřová kýta 109,-/kg,  kuřecí čtvrtky 49,-/kg, trampské cigáro 109,-/kg.