Denní hlášení

OZNÁMENÍ: 
 
Sbor dobrovolných hasičů Otnice oznamuje, že v sobotu 1. dubna od 9 hod. ráno proběhne v naší obci sběr železného šrotu. Prosíme občany, aby železný šrot připravili před své domy, s těžšímy kusy pomohou hasiči.

Zaměstnanci obce provedli dne 21. 3. prořezávku zeleně a suchých větví na místním hřbitově. Tímto se omlouváme občanům za znečištěné hroby od pilin a drobných větví. Děkujeme za pochopení.

Soukromá vysoká škola, Evropský polytechnický institut, zve naše občany na den otevřených dveří, který se bude konat tuto sobotu 25. 3. 2017 na pracovištích v Kunovicích, v Hodoníně a v Kroměříži v čase od 8:00 do 12:00 hod. Vysoká škola zahájila přijímání přihlášek k bakalářským studijním oborům, k magisterskému studiu, studiu pro zájemce o doplňující pedagogické studium, speciální pedagogiky, asistenta pedagoga, studiu LL.M. a on-line studiu MBA nebo BBA. Více informací o možnostech studia můžete získat na telefonním čísle 606 301 224 nebo na www.edukomplex.cz

Upozorňujeme občany, že dne 25. 3. 2017 v době od 8,00 do 12,00 hodin organizuje Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. se sídlem v Kunovicích Den otevřených dveří pro zájemce o denní i víkendové studium. Víkendové studium je určené pro zájemce se základním vzděláním, výučním listem či nedokončeným studiem na střední škole. Bližší informace získáte na www.stredni.cz nebo na tel. čísle: 773 621 649. 

Kdo z občanů ztratil v ulici Nová dioptrické brýle v průhledném obalu, k vyzvednutí jsou na obecním úřadě.

Dětské oddělení, MUDr. Lejsková oznamuje, že od 20. 3 do 31. 3. (včetně) NEBUDE ORDINOVAT. V akutních případech zastupuje v dopoledních hodinách MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna. Po dobu dovolené bude v dopoledních hodinách přítomna zdravotní sestra.

Naše obec se v tomto měsíci zapojila do projektu Sbírka jízdních kol a cyklopotřeb pro Afriku. Jízdní kola v jakémkoli stavu můžete odevzdat na sběrném dvoře v Otnicích do konce března (každou středu od 13 do 18 hod a každou sobotu od 8 do 12 hodin). Všechna posbíraná kola budou opravena a zaslána do nejmenší africké země Gambie. Více informací získáte na www.kolaproafriku.cz

Mateřské centrum Na Myšáku v obci Těšany vás srdečně zve na jarní bazárek dětského oblečení, sportovního vybavení a potřeb pro maminky a miminka, který se koná v sobotu 1. dubna 2017 od 9 do 12 hodin v tělocvičně Základní školy Těšany (bočním vstupem).

Společnost EON oznamuje, že z důvodu plánovaných prací dojde ve středu 29. 3. od 8:00 do 15:00 hod. k přerušení dodávky elektrické energie. Vypnutá bude část (dle přiložené mapy) ulice Dědina a Chaloupky.


Obecní úřad oznamuje občanům, že dle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví uzavírá nájemní smlouvy na stávající hrobová místa na místním hřbitově. Dále oznamujeme, že od 1. ledna 2017 byl nově zavedený poplatek za hřbitovní služby, který činí 500 Kč,-/10 let. 


Obecní úřad upozorňuje občany, že poplatek za komunální odpad ve výši 500 Kč / osoba / rok  je splatný nejpozději do konce měsíce března.  

 

POZVÁNKA:

Modelářský kroužek při ZŠ a MŠ Bošovice pořádá v sobotu 25. 3. od 10:00 do 18:00 hod. v sále Sokolovny VÝSTAVU PLASTICKÝCH A RC MODELŮ.

 

NABÍDKA PRÁCE: 

Restaurace u Paseků v Újezdě u Brna přijme servírku/číšníka. Více informací na tel: 721 030 527


Restaurace U Kostela, Újezd u Brna přijme  servírku/číšníka na plný nebo částečný úvazek a brigádu. Praxe není nutná. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Více informací na tel. 737 647 628 nebo přímo v restauraci.


Společnost Beton Brož s.r.o. se sídlem v Otnicích hledá do provozovny v Otnicích  pracovníky na pozici pracovnice na úklid a výdej stravy a pracovníka do výroby - obsluha výrobních a paletizačních linek. Požadují pečlivost a spolehlivost. Nabízí odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní pojištění a stravování, zaměstnanecké slevy na firemní produkty. Nástup možný ihned. Kontakt: 777 775 092


LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do pracovního poměru na plný úvazek nutričního terapeuta. Nutriční terapeut je současně vedoucí stravovacího provozu. Požadavky: kvalifikace SŠ nebo VOŠ obor nutriční terapeut, minimálně 2 roky praxe, organizační schopnosti, znalost práce na PC. Nástup 1.června 2017. Kontakt: mail: lila@lila.cz, tel.: 544240032


 

PRODEJCI:    

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 25. 3. v 9:15 hod. prodávat kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a bude vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.


V pondělí 27. 3. přijede do naší obce prodávat pan Synek z Vacenovic, který nabízí jablka odrůdy Golden, Jonagold a Šampion za 14-18 kč/kg, konzumní brambory v balení po 25 kg za 8 kč/kg a cibuli za 10 kč/kg


Pojízdná prodejna masa jatka Borkovany prodává každý čtvrtek v 9:30 hod. čerstvé maso a uzeniny.


Pan David ze Zdounek bude prodávat ve čtvrtek v 10:30 hod. konzumní brambory, jablka, čerstvá vejce, včelí med, kečupy, sýry, čalamády a další domácí produkty.


Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každou středu v 9:00 hod. a každý pátek v 10:30 hod na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabídka na měsíc březen: hovězí krk 169,-/kg, vepřová kotleta bez kosti 135,-/kg, uzené kosti 29,-/kg